Hakkımızda

OLYMPOS PANSİYONLARI

NATURAL PANSiYON ‘UN YERİ

Olimpos Natural pansiyon

Pansiyonumuz 2004 yılında hizmet vermeye başlamıştır. İlk yıllarda 18 tane odamız vardı. Şimdi 33 oda ile hizmetimize devem etmekteyiz. Pansiyonumuzu açtığımız günden bugüne, kendimiz ailece işletmekteyiz. Ayrıca samimi ve güler yüzlü çalışanlarımız var. Pansiyonumuzun bu kadar sevilmesinin ve bu kadar çok müdavimlerinin olma sebeplerini şöyle sıralayabiliriz. Temizlik, güler yüz, yemeklerin güzel ve çeşitli olması, pansiyonumuzun çevresinin, güvenli ve huzurlu olması odalarımızın rahat olması bahçemizin doğal olmasıdır.

Pansiyonumuzun mülkiyeti bize ait olup Dedemizden kaldı. Dedem buraya portakal ağacı dikmiş ve bu şekilde geçimini sağlamış. Pansiyonumuz genellikle ahşaptan olduğu için her yıl mart ayında genel bakım yapıyoruz. Sezon içerisinde müşterilerimizin görüşlerini de dikkate alıp tüm eksikliklerimizi gidermeye çalışıyoruz. Pansiyonumuzu genelde 1 Nisan ‘da açıyoruz ve 1 Kasım’da kapatıyoruz. Kışın da köydeki evimizde bağ bahçeyle ilgileniyoruz.

Pansiyonumuzda kalan müşterilerimize aktivite konusunda yardımcı oluyoruz.

Gitmek istedikleri yerlerin en iyi olanına gitmelerini sağlıyoruz. Sağlık konusunda rahatsızlanan müşterilerimize Tedavi konusunda yardımcı oluyoruz. Yemeklerde içilen çay ücretsiz . Pansiyonumuzun her yerinden internetin sınırsız olarak çekmesini sağladık. Doğal ve huzurlu bir tatil için herkesi olimpos natural pansiyon a bekliyoruz.

Görüşmek Dileğiyle ….

 İletişim bilgileri

Olimpos Natural pansiyon ile ilgili iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz rezervasyon için telefonla bizi arayınız !

Facebook Sayfamızı Beğenebilirsiniz

Instagram Hesabımızı Takip Edebilirsiniz

Facebook Grubumuza Katılabilirsiniz

Bilgi edinmek için SIKÇA SORULAN SORULAR ‘ I okuyunuz

Rezervasyon İçin