Olimpos Ulaşım

Olimpos Natural Pansiyon ‘a nasıl gidilir ?


Olimpos’a Otobüs ile nasıl gidilir ?

PamukkaleMetro Turizm – Kamil Koç (Finike Otobüsleri)

Bu firmaların başlangıç durakları İstanbul ve Ankara olan ve bu şehirlerden Finike ‘ye kadar giden otobüsleri bulunmakta , bu güzergâh üzerinde iseniz Olimpos yol ayrımına kadar gelen bu otobüsleri kullanıp sonrasında Olimpos minibüsleri ile pansiyonumuzun önünde inebilirsiniz.

(Kumluca ilçesine bilet kestirip Olimpos yol ayrımında ineceğinizi belirtiniz)

Antalya ‘ya gelen herhangi bir otobüs ile

Otogara ulaştıktan sonra ilçeler terminalinden bineceğiniz minibüs ile Olimpos yol ayrımına kadar gelip sonrasında olimpos merkeze gelen ayrı bir minibüs ile pansiyonumuzun önünde inebilirsiniz.


Olimpos’a Uçakla nasıl gidilir ?

Uçakla gelecekseniz havaş , belediye otobüsü veya antray ile otogara, sonrasında Antalya Otogarından da Olimpos yol ayrımına minibüs ile gelinebilir bu yol ayrımı aynı zamanda Olimpos’un minibüs durağıdır Olympos minibüsleri ile Pansiyonumuz önünde inebilirsiniz


Olimpos’a özel aracımla nasıl giderim ?

Antalya merkezden Olimpos ‘a gitmek için Beldibi – Göynük – Kemer – Çamyuva – Beycik – Ulupınar – Çıralı – Olimpos istikameti takip edilir ve Olympos yazılı tabeladan giriş yapılır

Yaklaşık 7km kadar virajlı bir yoldan inilir sonra bir Olympos 3 km tabelası daha karşınıza çıkacak buradan sola dönüp düz ilerleyiniz, pansiyonumuz sahile inen bu cadde üzerindedir

DİKKAT ! Antalya’dan gelirken Olimpos sapağı Çıralı sapağından sonradır, hatalı Navigasyon program yönlendirmesi olabilmekte ! Olimpos’a gelmek için Çıralı’dan giriş YAPMAYINIZ Olimpos’a çıralı ‘dan araç geçişi yoktur! Çıralı ayrı bir tatil mekanıdır!

. Olympos ağaç evler Antalya nın batısında olup, Antalya merkeze 80 km mesafededir.


Kaş ‘tan Olimpos ‘a nasıl gidilir ?

Fethiye, Kaş, Demre gibi Olimpos ‘un batısında kalan tatil beldelerinden sahil yolu boyunca minibüsler çalışmaktadır bu bölgelerdeki otogarları arayarak güncel sefer saatlerini sorunuz.

Olympos Natural pansiyona ulaşım çok kolay. Olimpos yol ayrımı durağında indiğinizde Natural pansiyon’a dolmuşla 15 dakikada ulaşabilirsiniz

Olympos Natural pansiyona aracıyla gelenler, Olimpos ağaç evler çevresini gezme imkanı bulurlar. Olimpos ‘un çevresinde denize girilebilecek yerler vardır pansiyonları ‘na 20 dk. mesafede Adrasan koyu Karaöz koyu, Olimpos pansiyonlara 40 dk Çıralı koyu Olimpos Pansiyonlar ‘a 40 dk mesafededir.

  • Olimpos pansiyonları ‘nın en yoğun zamanı yaz tatili ve resmi tatil günleridir. İlkbahar ve sonbaharda Olimpos boş olmaz, yaklaşık yüzde 30 ile 40 civarında doluluk olur. Baharda Olympos’un doğası çok güzel olur . Görüşmek üzere ….

 İletişim bilgileri

Olimpos Natural pansiyon ile ilgili iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz rezervasyon için telefonla bizi arayınız !

Facebook Sayfamızı Beğenebilirsiniz

Instagram Hesabımızı Takip Edebilirsiniz

Facebook Grubumuza Katılabilirsiniz

Bilgi edinmek için SIKÇA SORULAN SORULAR ‘ I okuyunuz

Rezervasyon İçin